UBYTOVÁNÍ NA SICÍLII - SAN GIORGIO

apartmán u moře

Apartmán 3kk - Margherita sul mare

Apartmán 3kk je situovaný na okraji klidného střediska San Giorgio na severním pobřeží Sicílie, jen 250m od dlouhé oblázkové pláže, kde se nebudete nikdy mačkat hlavu na hlavě s dalšími turisty.
Nezapomenutelný je výhled na moře z terasy, která bude k dispozici jen Vám.
Ideální poloha pro objevování zajímavých míst na Sicílii.
Doporučujeme pro ty, kteří mají rádi klidnější dovolenou a krásné moře.

Nabízíme

Praktická dispozice

Byt je ideální pro 4 osoby, ale je zde až 6 lůžek (ložnice s manželskou postelí, pokoj s patrovou postelí, rozkládací gauč v obýváku), koupelna s WC. Prostor je rozšířen o dvě prostorné terasy. Parkování přímo před domem.

Pohodlné vybavení

Najdete zde plně vybavenou kuchyni se sporákem, troubou, a lednicí, televizor, pračku, fén. Ložnice je vybavena klimatizací. Na terase je venkovní nábytek včetně lehátek a venkovní sprcha. Nechybí povlečení a ručníky.

Vše na dosah

Příjemnou procházkou kolem pláže (cca 1 km) jsou dostupné veškeré základní služby v S. Giorgiu – supermarket, řezník, pekárna, cukrárny a restaurace, dětské hřiště, trhy, vlaková zastávka. Větší obchody jsou pak v sousedním městečku Patti (cca 2 km).

Galerie - ubytování

Apartmán se nachází v klidné rezidenční čtvrti na okraji vesnice San Giorgio. Všechny pokoje mají výstup na jednu z teras, kde je dispozici venkovní nábytek pro stolování či relax na sluníčku. Z terasy se můžete kochat výhledem na poutní kostel Tindari anebo krásnými východy slunce nad mořem. K moři to máte kousíček z kopce  a ještě blíž do pekárny na ranní čerstvé croissanty k snídani nebo místní výborný chléb.

Galerie - San Giorgio a moře

Poklidné přímořské městečko San Giorgio (Gioiosa Marea) leží na jednom z nejhezčích pobřeží  Sicílie. Pyšní se dlouhatánskou pláží s drobnými kamínky a nádherně průzračným mořem.  Na pláži se zde nikdy nebudete muset mačkat hlava na hlavě s ostatními turisty, je zde dost prostoru pro všechny a přitom všechny služby  a zábava v dosahu. Z pláže je nádherný výhled na nedaleké Liparské ostrovy, kam se pořádají také výlety lodí.

Galerie - výlety

Pozice San Giorgia je ideální pro podnikání výletů za nejrůznějšími zajímavostmi Sicílie. Z nejbližších je to třeba poutní místo Tindari, přírodní rezervace s mořskými jezírky Lagetti di Marinello, sousední městečka Patti, Mongiove, Gioiosa Marea. Přímo z pláže San Giorgia startují výlety na Liparské ostrovy. Za vidění stojí vzdálenější skvosty jako je rybářské městečko Cefalú, známá Taormina nebo symbol Sicílie, Etna. Méně známé, ale neméně zajímavé je hornaté sicilské vnitrozemí.

Kde nás najdete

Lze přijet vlastním autem + trajektem, letadlem + vlakem / zapůjčeným autem z Palerma, Catanie nebo Trapani. Rádi Vám zajistíme transfer z letiště nebo půjčení vozu přímo v místě. 

Adresa: Apartmán Margherita sul mare – San Giorgio, Sicílie, Contrada Cicero.
GPS: 38.164942, 14.952540